KONST / Litografier / Färglitografi 7298101
nr 729 8101
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), signerad, 123/290, motivets mått: 60x47
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 december 2011
kl 18:18:29
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
750 kr
900 kr
1.100 kr